členové

Lucie Hawa Goldin (umělecká vedoucí sboru)
Vystudovala FF UK v Praze a sedm let se věnovala arteterapii. Pobyty ve Střední Americe a Gambii v Africe ji vedly k založení skupiny TiDiTaDe, která doposud hraje a tančí rytmy západní Afriky. S hlasem začala experimentovat s ženskou vokální skupinou Éterity. Dnes zpívá ve vokální skupině Yellow Sisters. Je lektorkou afrických tanců a kruhových tanců s magickými pohyby ve studiu Naboso, lektorkou tvořivé hlasové dílny Hlasohrátky a projektu pro ženy Neokněžky. Luhawa má syny Sambu, Avishaie a Lesíana, kteří jsou její věčnou inspirací. Její web: www.luhawa-art7.webnode.cz

Zuza Pipková – jedna ze zakládajících členek sboru, mezzosopránová a občas sopránová zpěvačka, milovnice hudby a tance, máma, DJ Madam Lily, lektorka Tance ve tmě, Nahého tance a tančíren Extatic dance Madam Lily, moderátorka Likérny, neokněžka, produkční a divožena. Její web: www.divozena.cz

Petra Vemolová – jedna ze zakládajících členek sboru. Spolutvůrkyně projektů a vizionářka. Velmi si užívá společné setkávání, radostné tvoření a proces vznikání propojení jak mezi členy sboru, tak mezi sborem a jeho věrnými přáteli.

Michaela Jirásková – s jistými pauzami je členkou Hravých hlasů od roku 2010. V mezipauzách procestovala pár koutů světa, kde načerpala spousty zajímavých zkušeností. Miluje pohyb, jako je jóga a tanec, hudbu, která má šťávu a vše krásné! Neokněžka.

Dora Kovářová – vystudovala FA ČVUT v Praze a TEC v Kostarice a záhy se zaměřila na design architektonických modelů a jejich technologii. Na poloprofesionální úrovni se ale také vždy zajímala o fitness, tanec, hudbu a výtvarné umění. Je milovnicí designu, světelného designu, výtvarného umění a divadla, hudby, tance a všech nových uměleckých forem. Fascinuje ji zejména jejich prolínání, fúze a různé mezioborové přesahy. V současnosti se nadále věnuje architektonickým modelům, navrhování, event managementu a produkci. Zpívá od dětství a od klasického sólového zpěvu přes několik různorodých sborů Dora dorazila hravě až k Hravým Hlasům.

Petra Sovová – aktivistka a ředitelka neziskovky (Hnutí za aktivní mateřství – www.iham.cz). Matka pěti synů a dvou dcer. Umělkyně života.

Markéta Staňková – lovkyně zvuku, chutí a vůní, věčně amatérská jogínka, nadšená cestovatelka. Hrdá členka sborové sekce Mistři čtyř tónů. Vděčná za cestu, která ji dovedla až sem.

Andrea Zoulová –  Má tři děti. Nejvíc ji fascinuje příroda. Tento soubor našla přes internet, aby si mohla s někým zazpívat anebo obráceně. Ví, že je tu správně.

Magdalena Grasserová – Cestu do sboru Hravé hlasy si našla v Divadle Kampa, kde předcvičovala Zhineng qi Gong. Zpíváním si plní svůj sen z dětství a věří, že zpěv otevírá srdce. Ráda cestuje ,chodí na výlety a poznává nové lidi.

Jana „Kori“ Bartoňová – Stavařka, která od malička miluje hudbu a tanec, což jí časem otevřelo dveře k aktivní tvorbě. V současnosti se věnuje především bubnování orientálních, afrických a brazilských rytmů, relaxuje hrou na sundrum a kalimbu a učí se hře na koru – africkou harfu. Vždy si ráda zpívala, ale zlomový byl pro ni projekt Řeky a atmosférický sbor, jehož písně ji natolik uchvátily, že nebylo žádných pochyb o cestě do sboru. Projela kus světa, což jí značně změnilo pohled a přístup k životu. Má ráda přírodu, pohyb, cestování, poznávání a život jako takový…

Vláďa Zach – Již od malička rád zpívá, ale teprve s účastí ve sboru našel příležitost dále rozvíjet svůj hlas a najít v něm další netušené krásy. Rád tvoří, tančí a poznává nové oblasti života.

Petra Zdobinská – ráda tvoří, dumá, putuje krajinou a objevuje. Ke spokojenému životu potřebuje mimo jiné komunitu lidí na stejné vlně a smysluplnost. Kvůli našemu souboru přesunula místo bydliště o 400 km! Její webové stránky www.koznionline.cz

Helena Kroupová – dlouholetá kamarádka zakládajících členek sboru. Matka 2 synů. Terapeutka (www.naturomed.cz).

Klára Svobodová – Avatarka. Oddaná milovnice života. Tvůrčí a poetická duše, co si s dlátem rozumí stejně dobře jako s jehlou nebo perem. Hrdá dračí matka, která se svými dětmi nadšeně a celodenně praktikuje absolutní zen.

Jakub Zeman

Zdeněk Mikeska

Mariana Formanová

Kateřina Krištůfková

Barbora Vrchlavská