Řeky & Atmosférický sbor

… slovanský námět, jenž se nebojí překročit hranice experimentu …

Řeky, soutok dvou ženských hlasů. Hlasů vyprávějících, hlasů lyrických, hlasů oslavujících cestu ke kořenům za doprovodu bubnů, perkusí a smíšeného sboru. Hudební příběhy dobarvuje a dotváří živá projekce.

Projekt, kde se potkávají vynikající umělci a přátelé. Antonia Nyass (Yellow Sisters, Éterity, Dámská Hnízda), Luhawa Goldin (Yellow Sisters, Létající koberec, Éterity, Tiditade, HravéHlasy), Mio Vacík ( Tamtam Orchestra, Tamtam Batukada), Papis Nyass ( N’jachas).
A Atmosférický sbor, který je složen jen pro tento projekt, ze sborů vedených Antonií (Vlny Země) a LuHawou (HravýchHlasů).

Stáhnout si níže můžete hudební soubor (150 Kč), video soubor (190 Kč) nebo oba soubory dohromady (250 Kč).

Autorkami všech písní jsou LuHawa Goldin a Antonia Nyass. Skladby jako napřiklad Kopřivečko, dej mi sílu, Co mi kameny, Teče voda teče, Vltava, Kruhy nebo Hodina mezi psem a vlkem odkazují na silnou inspiraci českou krajinou a slovanskou symbolikou. LuHawa s Antonii jsou dlouhouletými kamarádkami a i to se odráží v jejich tvorbě. Obě píší texty, obě skládají hudbu. Jejich hlasy jsou tady průvodci a vypravěči příběhů z české krajiny.

Stáhnout si můžete záznam z jedinečného večera, který proběhl 10. 1. 2016 v pražském divadle Jatka 78 (ve zvukovém nebo video formátu).
Na upoutávku se podívejte tady.
————————————————————————–

Koupit mp3 za 150 Kč

 

Koupit mp4 za 190 Kč

 

Koupit mp3+mp4

————————————————————————–

Zrcadlíme…. na hladině řeky vidíš svůj obraz, pod ním však je silný proud…..až do moře nás nese, až k věčnosti.
Děkuji za přátelství.